Ne oldu bu duvara! Şimdi çözüyorum bekle.

Aynı böyle başlıktaki gibi başladı PROLL macerası, sevgili oğlum Can Rüzgar’ın evimizin yeni boyanan duvarlarını kendi tarzı ile boyamasından ilham aldığım 5 Metre uzunluğunda 60 cm yüksekliğinde olan Dev Boyama Kağıtlarının şimdi tam 13 Farklı teması var.

Neredeyse kendi boyutunda olan PROLL Dev boyama kağıtları üzerinde çocuklar boyama yaparken, sayıları, trafik kurallarını, doğayı, gezegenleri veya mevsimleri eğlenerek öğrenebiliyorlar.

Kimi zaman hazırladığımız özel gün temaları için öğretmen ve okullar içinde vazgeçilmez birer sanat aktivitesi de olabiliyoruz.

Satış ve pazarlama operasyonu İzmir’de yer alan No8 tarafından yapılan Proll Dev Boyama kağıtları perakende ve Online satış kanallarında çocukların keyifli zaman geçirmesi için sıklıkla tercih edilmektedir.

Madem bu yazıyı buraya kadar okuyup PROLL’ü merak ettiniz size bir sürpriz yapayım. www.boyamakagidi.com sitesinde “erdemozden10” kupon kodunu kullanarak %10 indirimden faydalanabilir, dilerseniz çocuğunuza veya bir yakınıza PROLL Boyama Kağıdı hediye edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.