Bir Proll Dev Boyama Kağıdı Hikayesi,
-“Ne oldu bu duvara! Şimdi çözüyorum bekle.

Aynı böyle başlıktaki gibi başladı PROLL macerası, sevgili oğlum Can Rüzgar’ın evimizin yeni boyanan duvarlarını kendi tarzı ile boyamasından ilham aldığım 5 Metre uzunluğunda 60 cm yüksekliğinde olan Dev Boyama Kağıtlarının şimdi tam 13 Farklı teması var.

Neredeyse kendi boyutunda olan PROLL Dev boyama kağıtları üzerinde çocuklar boyama yaparken, sayıları, trafik kurallarını, doğayı, gezegenleri veya mevsimleri eğlenerek öğrenebiliyorlar.

Kimi zaman hazırladığımız özel gün temaları için öğretmen ve okullar içinde vazgeçilmez birer sanat aktivitesi de olabiliyoruz.

Proll Dev Boyama Kağıdı Nasıl Alınır?

Satış ve pazarlama operasyonu ANKARA’da yapılan Proll Dev Boyama kağıtları perakende ve Online satış kanallarında çocukların keyifli zaman geçirmesi için sıklıkla tercih edilmektedir.

Madem bu yazıyı buraya kadar okuyup PROLL’ü merak ettiniz size bir sürpriz yapayım. www.boyamakagidi.com sitesinde “erdemozden10” kupon kodunu kullanarak %10 indirimden faydalanabilir, dilerseniz çocuğunuza veya bir yakınıza PROLL Boyama Kağıdı hediye edebilirsiniz.

Proll Dev Boyama Kağıdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir