Bizim okulumuzun duvarlarında olsun dediğiniz beraber hayal edebildiğimiz farklı bir girişim “Okul Tasarımcısı”

Eğitim materyalleri üretmek, onları öğrencilere sunmak ve öğretmenlerin kullanmasını sağlamak başlı başına bir uğraş benim için, hastaneye benzeyen boş bir okul duvarının rengarenk desenlerle dolu, içerisinde bir uçtan diğer uca kadar eğitici bilgi ve görsellerin yer aldığı şekilde hayal edilmesiyle başlayan bir serüven “Okul Tasarımcısı”.

1 duvar hayali ile başlayan şimdi 1000’nin üzerinde duvarı kaplayan Okul Tasarımcısı duvarları öğrencilere birer ilham kaynağı olurken eğitim sektörü için  oldukça farklı bir girişim. Alışılmış ve standart görsellerden sıkılmış eğitim kurumları bu projemle kurumlarının sahip olduğu kültüre özel olarak hazırlanmış tasarımlarımızla rakiplerinin 1 değil 10 adım önüne geçiyor.

5 Kişiden oluşan tasarım ekibimiz ile özel pazarlama stratejimize uyan okullarda çok farklı çalışmalar yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.
Aşağıda Okul Tasarımcısının çalışma prensiplerini anlatan kısa bir yazıyıda sizleri bilgilendirebilmek adına bırakıyor, okultasarimcisi.com‘a ziyaretinizi bekliyorum.

 

“Standartların üzerinde gerçekleştirdiğimiz tasarımlar ile eğitim sisteminde farklılık yaratmak için çalışıyor. Hayal gücünün ortaya çıkardıklarını, eğitim ve öğretimle birleştirerek; boş duvarları, eğitim ve eğlence dünyasına çeviriyor.Okul Posterleri denince akla ilk gelen Okul Tasarımcısı, siz değerli eğitmenler ve öğrenciler ile yaptığı ortak çalışmalar sonucunda; eğitim kurumunuzun değerine değer katıyor. Kullandığı 3 boyutlu ve yüksek kalite standartlardaki malzemeler ile sürekli değişebilen interaktif alanlar yaratıyor. Okul Tasarımcısı’nın dünyasında her şey çok renkli, hareketli ve özel bir amaca yönelik. Bu nedenle yarattığımız her tasarımda; keyifli ve yepyeni bir dünya keşfedilebilir. Eğer siz de yeniliğin, canlılığın ve renklerin motivasyon gücüne inanıyorsanız; kurumunuza özel olarak hazırlanacak tasarımlar veya okul posterleri sayesinde, okulunuzun duvarlarını etkileyici birer tuvale dönüştürebilirsiniz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir