Gökyüzünü kapatan, huzur veren gökyüzünün maviliklerini en uç noktasına kadara çeken bir ormanda tüm canlılar, huzur ve mutluluk içinde yaşıyorlardı. Bu ormanın tam merkezinde, etrafın büyüklüğüne hayran, kendi halinde küçük bir solucan yaşardı etrafındaki diğer tüm hayvanların mutluluğu ise onun için her zaman biraz imrendirici olmuştu..

Minik olucan, ormandaki diğer canlıların mutluluklarının sırrını öğrenmek istedi. Herkesin neşeli olduğunu ve huzur içinde yaşadığını görüyordu, ancak nedenini anlayamıyordu. ve minik dostumuz kendinden milyarlarca büyük ormanın derinliklerine doğru aradığı soruların cevabını bulmak için yola koyuldu.

Ormanda yürürken, solucan birçok yaratıkla karşılaştı. Bazıları dost canlısıydı, bazıları ise saldırgan. Ancak solucan, her zaman cesur ve kararlıydı.

Birkaç gün boyunca yürüdükten sonra, solucan bir şelaleye denk geldi. Şelalenin yanında, küçük bir tavşan oturuyordu. Solucan, tavşanla konuşmaya başladı. Tavşan, ormandaki tüm canlıların mutluluğunun sırrını bildiğini söyledi. Solucan, tavşana bunun nasıl mümkün olduğunu sordu. Tavşan, “Herkes, kendileri için önemli olan şeylere odaklanıyor. Sen de kendin için önemli olan şeylere odaklanırsan, mutluluğu bulabilirsin” dedi.

Solucan, tavşanın öğütlerini dinledi ve kendi hayatına odaklanmaya karar verdi. Kendisi için önemli olan şeyleri düşündü ve hayatını buna göre şekillendirdi. Artık her şey daha net ve güzel görünüyordu. Solucan, artık gizemli ormandandaki mutluluğun sırrını keşfetmişti.

Giemli ormanda mutluluk ve huzuru bulan küçük solucan, tavşanın öğütleri sayesinde hayatının anlamını ve mutluluğun sırrını keşfetti. Kendisi için önemli olan şeylere odaklanarak, diğer canlılar gibi huzur ve mutluluk içinde yaşamaya başladı.

MIDJOURNEY Prompt :  In mystical forest, hyper realistic

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir