Dijital Medya Danışmanlığı

Hayat deneyimlerimizin bir toplamı derim her zaman. Her gün yeni bir şey öğreniyor, yeni deneyimler elde ediyoruz. Kendimi anlattığım sayfada da belirttiğim gibi çok uzun zamandır dijital medya dünyasında çalışıyorum. Bu nedenle bir çok konuda çırak olduğum gibi bir çok konuda da danışmanlık seviyesinde bilgim var ve yine belirttiğim gibi bir çok kuruma hali hazırda danışmanlık veriyorum.
Dilerseniz sizlerde aşağıdaki konu başlıklarından birine ihtiyaç duyarsanız ben buralardayım ve yardıma hazırım.

Eğitim Materyalleri Araştırma ve Geliştirme

Eğitim bir ülkenin çocukları için vazgeçilmez bir öğedir. Geliştirilen araçlarla öğretmenleri ve çocukları öğrenme konusunda ne kadar motive eder ve onların öğrenmesine fayda sağlayabilirsek o kadar ileriye gideceğiz. Bu inançla, eğitim materyalleri araştırma ve geliştirime konusunda ilgili tüm kurum ve kuruluşlara desteğe hazırım.

Marka Kimliği Danışmanlığı

Yıllar önce bir markadan beklenen sadece vaat ettiklerini yerine getirmesiydi günümüzde ki tüketiciler ise, markaların toplum içerisindeki duruşunu, çevresel konularına nasıl yaklaştığını, hangi tarza daha yakın olduğunu bilmek ve daha onlarca konuda bilgi edinmek istiyorlar. Eğer marka, olmak istedikleri “kimlikle” eşlesiyorsa markanın bir takipçisi oluyorlar aksi takdirde markayı reddediyorlar. İşte bu nedenle marka kimliğini oluşturmak kendi içinde bir iletişim yeteneği gerektirmektedir. Sizde müşteri adaylarınıza doğru yolu seçerek ulaşmak isterseniz ben her zaman desteğe hazırım.

Dijital Pazarlama Teknikleri

Dijital Pazarlama, teknolojik alt yapıların kullanılması ile yapılan tanıtım, reklam ve satış işlemlerinin yürütüldüğü sistemdir. Teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte dijital pazarlama markalar için çok daha önemli bir hal almaya başlamıştır. Özellikle sosyal medyanında hızlı büyümesi ile markalar müşterilerine farklı yol ve yöntemlerle ulaşabilmektedir. Siz de bu alanı etkin olarak kullanarak, markanızı ve ya ürününüzü çok geniş bir kitleye ulaştırabilir ve hedefinize daha etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Sistemleri

E-ticaretin en büyük avantajı 7/24 ulaşılabilir olmalarıdır. Bu avantaj tüketici için bir rahatlık iken marka için zorlu bir süreç yönetimidir. Durup dururken çöken bir web sitesi veya alt yapısı doğru hazırlanmamış bir web sitesi çok ciddi yatırım maliyetlerine neden olabilir. Bu tarz sonuçlarla karşılaşmamak için doğru firma veya kişilerle çalışmalısınız. Ben size dilerseniz sorun yaşamayacağınız e-ticaret sistemleri kurma konusunda yardımcı olabilir veya hali hazırda çalıştığınız firmaların size olan faydasını denetleyebilirim. Unutmayın, ihtiyacınız olduğunda lütfen iletişim formunu doldurarak yardım istemekten çekinmeyin.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu, konusunda uzmanlanmış kişilerin, web sitelerinin performansını artırmak ve internetteki görünürlüklerini artırarak, arama sorgularına yanıt verecek içeriklerin üretilmesini sağlamak ve üretmek üzerine kurgulanmış stratejik bir çalışmadır. Günümüzde bol rakip indexine sahip olan sektörlerde SEO Optimizasyonu uzun ve meşaketli olan bir yapıyı gerektirmektedir. Bu düzlemde bilgi ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya her zaman açığım, lütfen iletişimden kaçınmayın.

Görsel İletişim Tasarımı

Üniversiteden Mezun olduğum bölümün hakkını vermek isterim 🙂 Görsel İletişim Tasarımı, yaratıcılık, teknoloji ve tasarımı birleştirerek iletişim kurmanızı sağlayan yolun yaratıcılık geliştiren bir süreçtir. Bilinen yeni medyaların doğarak kendi dinamiklerini oluşturması, eski mecraların teknoloji ile daha hızlı, devamlı bir etkileşime geçmesi sonucu tasarımın geleneksel iletişim yöntemleri yetersiz kalmakta ve evrilmektedir.

Çok geniş bir kapsamı olan Görsel İletişim Tasarımı, prodüksiyon, reklam filmleri, video, yaratıcı metin, görüntüler, hareket ve ses gibi iletişim araçlarını gerek yeni medya, televizyon, bilgisayar, akıllı iletişim araçları ve mekanlar, arayüz/etkileşim tasarımı, basılı ürünler ve tüm iletişim mecraları üzerinde kullanır. Eğer sizinde görsel iletişim tasarımı konusunda desteğe ihtiyacınız olursa lütfen benimle iletişim kurun.

Danışmanlık hizmetleri için iletişim kurabilirsiniz. TIKLAYIN!