Tasarıdan Somut Ürüne Yolculuk

İnsanların bir hobisi olmalı, boş boş bakılan televizyon ekranlarından koptuğu, kendini geliştirdiği, kimi zaman kitap okuduğu, kimi zaman minik bahçeler yapabileceği zamanlar olmalı, dünyasını değiştirebilmeli. Bu yolda ben 2. somut ürünümü ortaya çıkarmanın haklı gururunu yaşıyorum bu günlerde.

Hayat arkadaşımla beraber, pandeminin başında başladığımız, üzerinde haftalarca düşündüğümüz, yazdığımız çizdiğimiz ürünümüz çöz-çalıştır çark oyunu artık dijital kanallar üzerinden satışa geçti. Ahşap malzemesi ile doğa dostu olan ürünümüz görev tamamlama stratejisi üzerine kurulu. Tabla üzerinde kurulan ucu açık görevleri 3+ yaşındaki tüm çocuklar için br macera haline getiren çöz-çalıştır oyunu henüz 2. Haftasında olmasına rağmen anne ve babalardan yoğun bir ilgi görüyor.

İlk ürünümüz olan Proll Dev Boyama Kağıtlarından sonra Çöz-Çalıştır Mekanik Puzzle’da sevgili çocukların seveceği türden bir zeka oyunu olacak eminimki büyükler için tabla ve çark sayılarının arttırılabildiği oyunumuzu incelemek isterseniz sizleri www.carkoyunu.com‘a beklerim. Eğer bu yazıyı okuyup benimle iletişimde kurarsanız %10‘luk bir indirimde benden size armağan olsun.

Çöz-Çalıştır basın bültenine burdan ulaşabilirsiniz.

Çöz-Çalıştır Çark Oyunu Görselleri

Çöz-Çalıştır Çark Oyunu
Çöz-Çalıştır Çark Oyunu 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.